E-Commerce Manager

E-Commerce Manager

De functie:

Ben jij iemand die met jouw bevlogenheid en managementkwaliteiten een team naar een volgend niveau kan tillen? Heb jij ervaring binnen een omnichannel omgeving en wil je jouw ervaring gebruiken om een bedrijf met ambitie verder te digitaliseren?

Als E-Commerce Manager ben je verantwoordelijk voor de online resultaten. Je geeft leiding aan een enthousiast en ambitieus team van specialisten. Je bent strategisch sterk en je weet een duidelijke visie neer te zetten, maar schroomt zeker niet om zelf ook operationeel actief te zijn.

Je verbindt de omnichannel organisatiestrategie met de online shop, de e-commerce roadmap, de onsite marketing en de online marketing voor de fysieke winkels. Als de nieuwe E-Commerce Manager heb je strategische e-commerce- en marketingkennis en ben je in staat overstijgend te denken. Je bent een echte verbinder, weet een team te motiveren en de ruimte te geven om mee te denken. Ook ben je in staat samenwerkingsverbanden te vormen met de andere relevante afdelingen en teams binnen de organisatie.

Werkzaamheden:

  • Aansturen van het E-commerce team, bestaande uit Online Marketeers met de specialisaties in:. Daarnaast nauwe samenwerking met het Marketingteam en Development & Data Analytics Team.
  • Mede-ontwikkelen en bewaken van de e-commerce visie en beleid, zowel met betrekking tot eigen webshops als met betrekking tot diverse internationale marketplaces.
  • Realiseren van de doelstellingen met betrekking tot online traffic, conversiepercentage en omzet.
  • Zorg dragen dat alle marketing activiteiten worden door vertaald, gemonitord en geanalyseerd.
  • Zorgen dat de site aangesloten is met assortiment en acties van de offline verkoopkanalen en de  marketingstrategie met als doel optimale klantbeleving.
  • Proactief opstellen en uitvoeren van plannen en projecten om de online traffic, conversie, omzet en gebruikservaring van de websites te verbeteren.
  • Herkennen en oppakken van nieuwe ontwikkelingen en online kansen.

Herken jij je in onderstaande eigenschappen?

  • Je hebt minimaal een afgeronde HBO/WO  opleiding.
  • Je volgt de ontwikkelingen in de omnichannel wereld op de voet en hebt in jouw 5-8 jaar relevante online en omnichannel ervaring concrete  voorbeelden van successen die je hebt behaald.
  • Je bent ondernemend, en analytisch sterk.
  • Je bent commercieel, kans- en resultaatgericht en snapt bij uitstek dat alles draait om de klant.
  • Je vindt het leuk om nieuwe projecten te initiëren en weet in een dynamische omgeving toch het overzicht te bewaken en organiseren.
  • Je hebt ervaring met  het aansturen, coachen en ontwikkelen van een zelfstandig team. Zorgt voor verbinding en samenhang zodat het gezamenlijke bepaalde doel,  helder is en behaald wordt.
  • Je weet hoe je het beste kunt halen uit de samenwerking met IT (development), marketing en inkoop.
  • Ten slotte heb je kennis van online media-tactieken, social mediabeleid en e-commerce gerelateerd juridisch beleid.

NELSON ZET GRAAG EEN STAPJE EXTRA VOOR JOU! Wij bieden jou;

  • Een mooie rol binnen een groeiende organisatie en een dynamisch team van gedreven professionals, waarbij je veel vrijheid krijgt en verantwoordelijkheid hebt.
  • Een goed salaris en mooie secundaire arbeidsvoorwaarden als een pensioenplan en reiskostenvergoeding.
  • 26 vakantiedagen en mogelijkheid tot extra kopen/verkopen van vakantiedagen.
  • Een laptop en telefoon
  • De mogelijkheid om hybride te werken.
  • Veel ruimte om jezelf te ontwikkelen. Denk aan het volgen van relevante cursussen en opleidingen.
  • Personeelskorting en een mooi fietsplan.


En omdat onze medewerkers elke dag klaar staan voor Nelson en voor onze klanten, doen wij ook graag dat stapje extra voor hen. Vitaliteit staat voor energie en kracht; thuis en op de werkvloer. Vitale en fitte medewerkers dragen bij een gezonde organisatie. Maar ook ‘er goed uit zien’ en kunnen profiteren van interessante kortingen en samenwerkingen dragen er aan bij om jezelf goed te voelen; van binnen en van buiten. Ons ‘Nelson’s Fashion & Fit programma’ richt zich op deze beide aspecten; van een flinke korting op je sportschool abonnement tot deelname aan sport events tot shoppen met korting. Natuurlijk vertellen we je hier graag meer over!


WELKE STAP ZET JIJ?

Wanneer je kiest voor Nelson kies je voor een fijne werkomgeving. Maar je kiest ook voor een fashionbedrijf! Elk seizoen zie jij, samen met ruim 1100 collega’s als eerste de nieuwste trends en musthaves voorbij komen. Maar je kiest ook voor een gezond, ambitieus echt Nederlands familiebedrijf. Een omgeving waar je gezien wordt en waar ondernemerschap en eigen initiatief gewaardeerd wordt. Daarnaast vinden we het van belang dat je jezelf blijft ontwikkelen en uitdagen.

Application procedure